Yabancı Dizi

En Çok izlenen En İyi Yabancı Diziler

En Çok Sevilen Yabancı Diziler

Hepimizin sevdiği yabancı diziler vardır. En popüler olanları sizler için derledik. Bakalım sizin favori dizinizde listemizde mevcut mu?

1.   Mr. Roobot

Gündüzleri siber güvenlik şirketinde çalışan bir programcı geceleri ise siber intikam peşinde koşan bir hackerin hikayesini anlatıyor dizi. Günümüzde ilgi çekici bir konu olan hackerlik heyecanlı bir şekilde işleniyor. Özellikle gençlerin ilgisini konularıyla çekmeyi başaran dizi ilk bölümleriyle seyircisini adeta büyülüyor. Orijinal bir havası olan dizi daha çok konuşulacağa benziyor.

2.   Narcos

 Uyuşturucu ile mücadele biriminde çalışan Meksikalı bir ajanın dünyaca ünlü uyuşturucu kaçakçısını yakalamak için Birleşik Devletler tarafından Kolombiya’ya yollanmasını konu edinen dizi gerçek hikayelerden uyarlanmış. Biyografik bir dizi olması sizi yanıltmasın hikaye oldukça hareketli. Kolombiya’nın uyuşturucu baronlarını seyretmek istiyorsanız bu dizi tam sizlik. Üç sezon olan dizi aynı zamanda birçok ödül sahibi.

3.   Big Bang Theory

Komedi severleri buraya alalım. Kahkahalara doyamayacağınız bir gençlik dizisi sizi bekliyor. Üstün zekâlı iki arkadaş, tüm dertleri bilimsel çalışmalar, başka da bir şey yok hayatlarında ta ki karşı dairelerine güzel bir kız taşınana kadar. Bu güzel komşunun aklı böylesi bilimsel şeylere ne kadar kıtsa muhteşem ikilinin de kızlar konusunda bir zekâ geriliği yaşadığı kesin. Bakalım iki komşu dengeyi nasıl sağlayacak.

4.   Avatar

Hava, Su, Toprak, Ateş gelecekleri birbirine bağlı dört ülkedir. Ateş ülkesinin diğerlerine açtığı savaş bitmek tükenmek bilmez.  Savaşın yıkıcı etkisinden kurtulmak için verilen mücadeleyi konu alan dizi sizi farklı evrenlerde ki serüvenlere götürecek. Fantastik bir dünyada gezinmek istiyorsanız heyecanla seyredeceğiniz animasyon diziyi kaçırmayın.

5.   Supernatural

Evlerinin de yandığı sebebi bilinmeyen yangında annelerini kaybeden Sam, Dean Winchester kardeşler yaşları ilerledikçe babaları ile yollarda geçen bir hayat sürmeye başlarlar. Yine bir av sırasında babalarını da kaybeden gençler yıllar sonra bir araya gelip babalarını bulmaya karar verirler. Babaları sıradan bir avcı değildir. Asıl işi hayaletler, vampirler ve ruhlar gibi doğaüstü yaratıkları avlar ve bu yeteneğini oğullarına da öğretmiştir. Yol boyunca kardeşler masum insanları kötü ruhlardan ve yaratıklardan korumak için büyük mücadelelere girerler ve bu sıra da babaları ile de ilgili ipuçları toplarlar.

6.   Shameless

Her bir ferdi türlü türlü pis işlere bulaşmış bir aile hayal edin ve sayıları altı olsun. Bir de bunlara alkolik bir baba ekleyin. Sayıları iki ila 20 arasında değişen bu çocukların onları terk edip giden bir annesi var. Evet bu tablodan büyük bir dram beklerken trajik komik bir hikâye ile karşılaşıyoruz. En büyük kardeş olan Fiona ailesini ayakta tutabilmek için elinden gelen her şeyi yapsa da işler hiç umduğu gibi gitmiyor.

7.   Black Mirror

İngiliz yapımı olan dizi gerçek olmayan bir dünyaya götürüyor seyircisini. Her bölümde farklı hikâyeleri farklı oyuncularıyla ve farklı yönetmenleriyle yayınlıyor. Değişik tarzda yapımlar arayan seyirciler için ideal bir dizi.

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close