Yabancı Dizi

Game of Thrones hayranları imza kampanyası başlattı! Final yeniden çekilsin!

Game of Thrones hayranları imza kampanyası başlattı! Final yeniden çekilsin!

Game Of Thrones efsanesi bu sezon bitiyor. Sezon finali izleyicilerde beklentileri karşıladı mı? Game Of Thrones fenomenleri dizinin final sezonu için ne düşünüyor?

Game Of Thrones yeniden çekilsin!

Dizinin fanları change.org sitesinde dizinin final sezonunun tekrar çekilmesi için imza kampanyası başlattı. Bu kampanyaya 1 milyona yakın dizi fanı katılmış durumda. Ve daha da bunun artacağı görülüyor.

Hayranlar Game Of Thrones’un neden tekrar çekilmesini istiyor?

Final sezonunun beklentilerden uzak bir hikaye üzerine kurulduğu iddia ediliyor. Dizinin Taht Oyunları adlı kitap serisinden uyarlandığı biliniyor. Bu kitapların yazarı George RR Martin’in ktabı gibi etkileyici olmasını istiyorlar. Hatta Martin’in The Winds Of Winter’ı halen yazıyor olması da bu yeniden çekilme isteğini tetiklemiş durumda.

Senaristler çok kötü!

Hayranlara göre senaristler çok kötü. Hayal güçleri yok ve olmayan kendi hayal güçlerini yansıtmaları final sezonunun hikâye olarak çok düşük kalmasına neden olduğu düşünülüyor.  Game Of Thrones’un mantıklı ve daha güzel bir finali hak ettiği düşünüyorlar.

Game Of Thrones yeniden çekilebilir mi?

HBO için bu mümkün görünmüyor. Bölüm başı 15 milyon dolara çekilen dizinin tekrar çekilmesi çok zor. Üstelik dizi final sezonunda seyircisini arttırmış durumda. Fanlar beğenmese de final sezonu izliyorlar.

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close