FragmanlarYerli Dizi

Hercai 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Atv’nin sevilen dizisi Hercai Cuma akşamları sat 20.00 de ekranlara geliyor. Peki, Hercai 4. bölüm’de neler olacak?

Hercai 4. Bölüm’de neler olacak?

Bildiğiniz gibi ne Azad’a ne de Miran’a yar olmak istemeyen Reyyan köprüden akar suya atlamıştı. Miran da atlayıp onu bu bölümde kurtarıyor. Ancak Reyyan bu kurtarmayla Miran’ı affedecek gibi değildir.  Miran’ı sevmiş ve inanmıştır. Gözlerinde cenneti görmüştür  ama gerçeklerle karşılaşınca o cenneti gördüğü gözlerde cehennemle karşılaşmıştır. Miran, silahını çıkarıp verir Reyyan’a. Rahatlayacaksan al öldür der ve Reyyan, Miran’ı albinin üzerinden vurur.

Hercai Dizisi’ni Kim Yapıyor, Nerede Çekiliyor?

Atv tarafından yayınlanacak olan ve fragmanları kanalda dönmeye başlayan Hercai Dizisi’nin yapımcılığını Mia Yapım üstlenmiş. Banu Akdeniz koordinatörlüğünde Mia Yapım tarafından yapılan Hercai Dizisi doğal ve tarihi güzellikleriyle ülkemizin önde gelen şehirlerinden biri olan ve dizi çekimlerini sık sık ev sahipliği yapan Mardin’de çekiliyor.

Diziyi Kim Yazıyor, Kim Yönetiyor?

Çekimleri 18 Ocak 2019’da Mardin’de başlanan dizinin yönetmenliğini Cem Karcı üstlenmiş. Tatlı Küçük Yalanlar, Hayat Şarkısı gibi dizilerin de yönetmenliğini üstlenen Cem Karcı’nın uzun yıllardır dizi sektöründe çeşitli alanlarda görev üstlendiği biliniyor. Öte yandan Hercai Dizisi’nin yazar kadrosunu ise Eda Tezcan ile Feraye Şahin üstlenmiş. Huzur Sokağı, Aşk Laftan Anlamaz, Kiraz Mevsimi, Aşk Yeniden isimleri dizilerin senaristliğini yapan Eda Tezcan ile Babamın Günahları, Bahtiyar Ölmez, Kördüğüm gibi dizilerin senaristliğini yapan Feraye şahin Hercai’nin de senaristliğini üstlenerek dizinin iddiasını bir anlamda ortaya koymuş.

Hercai Dizisi Konusu Ne?

Atv ekranlarında yakın zamanda yayınlanan Hercai dizisinde Aslanbey ailesinin entrika dolu hikayesi anlatılacak. Dizi Türk seyircisinin çokta yabancı olmadığı bir konu etrafında şekilleniyor. İntikamdan doğan imkansız bir aşk ve ve büyük trajediler yaşayan güçlü bir ailenin hikayesi. Kanal tarafından yayın tarihi tam açıklanmasa da yakın bir zamanda yayına başlaması planlanıyor.

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close