OyuncularYerli Dizi

Karagül Dizisinden Büyük Başarı!

Fox Tv’de bir zamanlar reyting rekorları kıran Karagül dizisinde rol alan kızlar şimdi büyüdü ve hepsi başrol oynuyor.

Karagül’ün Altın Kızları

Bir zamanlar zirveden hiç inmeyen Karagül dizisi birçok oyuncu için fırsat oldu. Bir zamanlar Çukurova dizisinde Hilal Altınbilek , Yasak Ekma dizisinde Sevda Erginci, Netflix’in Muhafız dizisinde ki Ayça Ayşin Turan ve Kalbimdeki Deniz’in Diyar’ı.  Oyuncularımızı yakından tanımaya ne dersiniz?

Ayça Ayşin Turan Kimdir?

Ayça Ayşin Turan Netflix’in ilk Türk dizisi olan Muhafız’da Leyla karakteriyle daha çok konuşulur hale geldi. Sadece Türkiye değil tüm dünyada tanınma fırsatı bulan güzel oyuncu 1992 doğumlu. İstanbul Üniversitesi Sinema Tv öğrencisi. Aynı zamanda tiyatro eğitimi de alan oyuncu Karagül’le göz dolduranlar arasında. Hatta oyunculuğu ile ilk dikkat çeken kişi  diyebiliriz. Kendi gibi güzel olup da adından Ayça kadar söz ettiremeyen ikizini oynayan İlayda Çevik onun kadar şanslı değildi. Güzelliğin oyunculuk için yeterli bir kriter olmadığına en güzel örnek olarak bu iki oyuncu gösterilebilir.  Ayça Ayşin Turan bir zamanlar Özcan Deniz’le yaşadığı aşkla gündeme gelmişti. Anlaşılan oyunculuğundan daha çok söz ettirecek. Sosyal medyada hatırı sayılır takipçisi olan oyuncu doğal haliyle yaptığı paylaşımlarla oldukça fazla beğeni alıyor. Yakında onun da ergen fotoğraflarını paylaşıp aslında bir estetik harikası denilebilir hazırlıklı olun.

Hilal Altınbilek Kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova’nın Züleyha’sı Hilal Altınbilek kimdir?  Karagül dizisinde yıldızı parlayan oyuncu herkes tarafından merak konusu.  1991 İzmir doğumlu  oyuncu çocukluğundan itibaren tiyatro ile ilgilenmiş. İzmir’de güzellik yarışmasında derece yapmış. Ardından dizi seçmelerine katılan Hilal Altınbilek “Derin Sular ”dizisiyle ekran hayatına merhaba demiş. Güzel oyuncu  “Karagül “ dizisiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaranlardan. Sık sık estetik haberleriyle gündeme gelse de sadece diş operasyonu geçirmiş. Sonuçta hem güzel hem de iyi oyuncu olmak herkese nasip olan bir şey değil. Şimdilerde  “Bir Zamanlar Çukurova” dizisinde “Züleyha “ karakterine hayat veriyor.

Sebahat Kumaş Kimdir?

Sebahat Kumaş da Karagül dizisinden sonra önü açılan oyunculardan. Kendal’ın şerrini Karagül’de en çok hisseden karakterdi. Aydın doğumludur. Çocukluğu İzmir’de geçmiştir. Karagül dizisinden sonra birçok yapımda yer almıştır. Kalbimdeki Deniz dizisinde Diyar karakteri ile başrolü kapmayı başaran güzel oyuncu son zamanlarda ünlü futbolcu Alper Potuk ile olan ilişkisiyle de gündeme gelmiştir. Sebahat Kumaş, kısa sürede başlaması beklenen Ali ve Sevda dizisinde de Eczacı Duygu ismiyle dizide önemli bir karakteri oynayacaktır.

Sevda Erginci Kimdir?

Son zamanlarda doğallığı ile hayran kitlesi elde edenlerden Sevda Erginci. Doğal desek de hakkında çıkan estetikli haberlerinden nasibini alanlardan. Ergenlik fotoğrafını paylaşıp estetik yaptırmış demek artık moda halini aldı. Güzel oyuncu Yasak Elma dizisinde de kendine uygun bir karakter olan Zeynep’i oynuyor. 1993 doğumlu olan oyuncu küçük yaşta çeşitli tiyatro oyunlarında yer almış. Sevda Erginci de kendini Karagül dizisinde gösterenlerden. Akıllı ve güzel bir lise öğrencisini canlandıran oyuncu o kadar güzel ve başarılı oyuncu arasında sivrilmeyi başaranlardan.

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close