FragmanlarYerli Dizi

Söz 82. bölüm Fragmanı Yayınlandı! Albay Erdem Şehit mi Oluyor?

Star Tv’nin en çok izlenilen dizilerinden olan Söz finale yaklaştıkça daha da heyecanlı olmaya başladı. Söz Albay Erdem ölecek mi? Ya da Söz Albay Erdem diziden ayrılıyor mu?

Albay Erdem Ölecek mi?

Söz yeni bölümde düşmanların kaçırarak rehin aldığı Albay Erdem için bütün tim harekete geçti. Komutan Yavuz Albayı kurtarmak için time geri döndü ve timin başına geçti. Yavuz’un yaptığı büyük plana göre Albay Erdem kurtulacak mı?

Söz Albay Erdem, Nihat Altınkaya diziden ayrılıyor mu?

Albay rehin tutulduğu mekanda bir saatli bombaya bağlı ve hayatı Yavuz’un komutanlığını yaptığı timin göstereceği başarıya bağlı. Yavuz önderliğinde büyük iş çıkaran tim galip gelir ama  Albay Erdem’in akıbeti belli değildir.

Fragmana göre böyle olsa da finaline az kalmış bir diziden önemli bir karakterin ayrılması beklenmez. Muhtemelen Albay Erdem devam edecektir.

Söz 82. Bölüm fragmanını izleyebilirsiniz!

Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Nihat Altınkaya, Görkem Sevindik, Aytaç Şaşmaz gibi beğenilerek izlenen oyuncuların rol aldığı Star tv’nin reytinglerde gün birincisi olan dizisi Söz’ün yeni bölüm fragmanı, dizinin izleyenlerini üzdü.

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close