Yabancı Dizi

Yeni Game of Thrones Dizisinin Çekimleri Başladı!

HBO‘nun uzun süredir üzeridir çekmeye hazırladığı yeni Game of Thrones dizisi nihayet ekranlara geliyor. Belfast Telegraph tarafından yapılan habere göre merakla beklenen yeni dizinin çekimleri Kuzey İrlanda da resmen başlamış durumda.

Yeni Game of Thrones’un isimi henüz resmileşmedi, önümüzdeki dönemlerde dizi ile ilgili isim duyumları gelebilir. Ama George RR Martin de daha önce kendi blog adresinde yaptığı bir açıklamada dizinin The Long Night ismine sahip olacağını beyan etmişti.

Yeni Game of Thrones un Oyuncu Kadrosu

Dizinin konusu ise, Game of Thrones’ta anlatılan olaylardan 1000 yıl öncesi olayları ele alınacağı belirlendi. Jane Goldman ve George R.R. Martin’in kendi yarattıkları hikayeden uyarladıkları dizi, Game of Thrones’da karşılaştığımız hikayenin binlerce yıl öncesinde, Westeros’ta yaşanan olayları takip edecek. Hikaye, ana dizide karşılaştığımız gizemlerin başladığı dönemlere geri dönerek Westeros’un ürkütücü sırlarını açığa çıkaracak. Oscar ödüllü, King Kong’un oyuncu Naomi Watts başrolde yer alacak.

Watts’a Josh Whitehouse (Poldark), Naomi Achie (Star Wars: Episode IX), Denise Gough (Colette), Jamie Campbell Bower (Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald), Miranda Richardson gibi isimler eşlik edecek. Dizinin yapımcılığını ise Kick-Ass, X-Men: First Class ve Kingsman: The Secret Service gibi başarılı filmlerden tanıdığımız Jane Goldman üstleniyor.

kaynak:https://www.belfasttelegraph.co.uk/sunday-life/news/cameras-roll-in-northern-ireland-on-game-of-thrones-prequel-38222172.html

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close